هورمون استروژن در مردان - پرسش 9563

 • تصویر کاربر صابری دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 139 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلام
  پسری ۲۱ ساله هستم که اشتغال حرفه ای به ورزش بدنسازی دارم ولی از مکمل هورمونی استفاده نکرده ام.
  با توجه به نتیجه آزمایش میزان هورمون استرادیول در خون بنده کمی بالا می باشد برای کاهش آن چه توصیه ای دارید(راهکار دارویی یا غذایی)
  همچنین با توجه به سونوگرافی کالر داپلر دچار واریکوسل گرید ۱ هستم که قطر لومن داخلی طبق سونوگرافی انجام شدخ قبل و بعد از مانور والسالوا ۲ و ۲.۵ میلیمتر میباشد
  1. تصویر کاربر صابری دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   آزمایش استرادیول
  2. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   با سلام به فوق تخصص غدد جهت استرادیول و جهت معاینه واریکوسل به ارولوژیست مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما