مشکل نعوظ - پرسش 14145

  • تصویر کاربر یاشار سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 10 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    من 40 ساله هستم مرد. مدت کمی هست ک نعوظ شدم و خیلی نگرانم کلا فردی گرم مزاجم و هر شب میل جنسی دارم اما الان به تازگی مشکل پیدا کردم، معتاد هم هستم فقط شیره مصرف میکنم با روزی 5 یا 7 نخ سیگار. باد فتق دارم که نیاز به عمل جراحی دارد البته 5 ساله با دفتق دارم،
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 10 ماه پیش)

      با سلام علت اعتیاد است ترک کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما