از تیم مشاوره پزشکی نبض ما رایگان بپرسید


سوزش ادرار

بدون نام

متخصص قلب و عروق

Zari Jooon:
سلام خسته نباشید،مادرمن بیماری قلبی دارد وچندوقتیه داروی جدید دکتربهشون داده وکمی سوزش ادراردارند پاهایشان هم هم چندروزه ورم می کنه .لطفا راهنماییم کنید

  • یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۳۳( 4 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

نبض ما

ورم پاشون ميتواند ناشي از بيماري هاي كليه يا قلبي باشد
اقدام اول اكوي قلبي

  • سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۳۳( 4 ماه پیش)

سلام ، لطفا سوال خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. این بخش رباتیک و اتومات نبوده وتوسط یکی از  پزشکان متخصص نبض ما که با این مجموعه همکاری دارند بر اساس موضوع سوال در بازه زمانی مشخص پاسخ داده میشود.

 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید . پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری رایگان ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

بجهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.