دیسک گردن - پرسش 8353

  • تصویر کاربر عباس دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص مغز و اعصاب
    بنده یک شخص 39 ساله هستم بعد از انجام MRI بهم گفته شد که دیسک گردن دارم الان هم د رحال مصرف دارو و امپول هستم و درد ناحیه گردن و دست راستم هم به صورت محسوسی کاهش یافته است. آیا این مشکل با مصرف دارو به صورت کامل برطرف خواهد شد؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر بی پایان.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)


      دکتر مجید کیهانی فرد متخصص مغز و اعصاب

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما