سوزش شست پای چپ - پرسش 3910

  • تصویر کاربر حسینی شنبه ۳ تیر ۹۶( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 10 متخصص غدد
    مدتی است شست ما من مخصوصا در شب ها که خوابیده ام سوزش شدید دارد اوره در رنج مجاز می باشد به دکتر داخلی مراجع کردم که پس از آزمایش ویتامین D3 گفتند این رنج این ویتامین پایین می باشد که قرص 500000 ویتامین هفته ای یک عدد مصرف می کنم d3را همراه قرص کلسیم تجویز کردن ولی وقتی این قرص ها رو قطع می کنم سوزش شروع می شود در آخرین آزمایش رنج ویتامین d3 بالی 50 بود لازم به ذکر است من حدود 26 سال است قرص کاربامازپین استفاده می کنم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۳ تیر ۹۶( 3 سال پیش)
      تا زمانی که ویتامین دی شما بالاتر از ١٠٠ نرفته باشد قرص ویتامین دی را به صورت دو هفته یکبار مصرف نمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما