پروستات - پرسش 10859

  • تصویر کاربر محسن چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 120 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام
    چند وقت پیش درد در ناحیه کلیه و مثانه داشتم . با مراجعه به پزشک و آزمایش کشت ادرار مشکلی نبود. سونوگرافی مشاهده FULLNESS در کلیه چپ و ابعاد و حجم پروستات بیشتر از نرمال را گزارش کرده. 40*44*31 و 29cc حجم پروستات میباشد. 32 سال سن اینجانب هست. دکتر قرص سیپروفلوکساسین را تجویز کرده فقط. آیا نیاز به پزشک دیگر و اقدام دیگر هست؟ دلیل بزرگی چیست؟ سونوگرافی بررسی psa و پیگیری پروستاتیت احتمالی را توصیه کرده ؟ این یعنی چی؟
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      با سلام سی تی اسکن شکم و لگن اسپیرال بدون تزریق با کاتهای ظریف ۲_۳ انجام بدین و سپس به متخصص ارولوژی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما