عفونت قارچی در ناحیه آلت تناسلی - پرسش 3234

  • تصویر کاربر نوید چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶( 3 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام.زمانی که من با همسرم سکس بدون کاندوم انجام میدم، همسرم به مدت3 یا 4 روز از ناحیه واژن احساس سوزش میکنه. یک بار که نزد دکتر رفت،دکتر تشخیص داد که این سوزش به خاطر وجود یکسری باکتری بوده و واژن دچار قارچ زده گی شده و قرص ضد قارچ به او تجویز کرد که به مرور خوب شد. سوالم این هست که با اینکه ظاهرن عامل انتقال قارچ من هستم،اما هیچ علائم ظاهری در آلتم نمیبینم و یا احساس سوزش یا درد غیر عادی ای هم ندارم. آیا لازم هست که من هم آنتی بیوتیک خاصی مصرف کنم؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶( 3 سال پیش)
      قرص مترونیدازول هر ٨ ساعت به مدت یک هفته مصرف نمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما