شب ادراری - پرسش 10665

 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 139 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام.
  من 29 سالمه.شب ها قبل خواب کامل مثانم را خالی میکنم.بع دو ساعت خواب با احساس پرشدگی مثانه از خواب بیدار میشم.که اصلا مثانم پر نیست و خودم اینو کامل احساس میکنم که انگار چند قطره ادرار اومده تو لوله مجاری ادراریم و احساس پرشدگی مثانه بهم دست میده.و مجبورم برم دستشویی و بعد رفتن دستشویی مقدار خیلی خیلی خیلی جزیی ادرار دارم.دوباره میام بخوام و بعد دو ساعت دوباره احساس پرشدگی بهم دست میده.الان طوری شده که تنظیم خوابم بهم خورده.آزمایش کشت ادرار و خون دادم و هیچ علایمی از عفونت ادراری و سنگ کلیه و مثانه ندارم.دکتر هیچگونه دردی هم در پهلوهام ندارم.در روز این مشکل کمتره.خودم احساس میکنم اون چیزی که جلوی ادرار از مثانه به لوله مجاری ادرار را میگیره شب خوب کار نمی کنه.دکتر شب ها این احساس فشار پرشدگی مثانه را در لوله مجاری ادراری احساس میکنم.
  حالا کپسولی یا قرصی هست که بخورم مشکلم رفع بشه.ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   با سلام نمیدونم خانم هستید یا آقا ولی قرص VSOL رو ۵ میلی گرم شب امتحان کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما