.در مورد خال های گوشتی و زگیل - پرسش 12837

  • تصویر کاربر ساناز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
    سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم آیا خال های گوشتی که رشد میکنن (مثل روی گردن و گاهی زیر بغل یا دور گردن میزنه و قدیم ابریشم میبستن دورش تا بیوفته) این نمونه خال گوشتی اگر در اطراف ناحیه تناسلی باشه و روی کشاله ران باشه کوچیک و بزرگ باشه اندازه هاش اینا همون زگیل ناحیه تناسلی هست یا خیر؟امیدوارم توی مثال تونسته باشم شکل و نوعشو درست بیان کرده باشم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۳۰ دی ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام ، این خال های اطراف ناحیه تناسلی و رانها ، ممکنه خال نباشند و زگیل باشند ، چون زگیل ها هم بلحاظ شکل و اندازه متفاوت هستند ، و کندن آنها مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد ، حتما به پزشک مراجعه کنید تا با معاینه تشخیص داده شود و درمان درست صورت پذیرد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما