دیابت - پرسش 9240

  • تصویر کاربر خانم شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 143 متخصص غدد
    سلام. ببخشید مادری دارم که به دیابت مبتلاست و دکتر بهش گفته که از خورد و خوراک نیست و مال اعصابته. داروی قندخون مصرف می کنه و هم داروی آلپرازولام 1 و قرص اعصاب مصرف می کنه. قند خون ناشتاش همیشه بالای 200 هستش و حتی چند شب پیش به 569 رسید. تو رو خدا اگه داروی دیگه ای چیزی هست معرفی کنید. چون از دکتر رفتن خسته شده و تا اسم دکتر رو ببریم راضی نمیشه. قرص های قند خونش : متفورمین 500 و بنکلامید و آکارماس یا همان آکاربوز 100 و چربی خون 40 مصرف می کنه. تورو خدا اگه دارویی بهتر از این و سریعتر از اینها پایین میاره معرفی کنید.
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام باید ازمایشات مادرتان رویت شودو طبق اون داروهای لازم برای تنظیم دوز داده شود.به همکاران فوق غدد مراجعه کنید.ضمنا در کنترل دیابت هم خوردو خوراک و هم استرس دخیل است.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما