گرم شدن بیش از حد بدن و‌کف پا مخصوصا در تایم های اول صبح مخصوصا - پرسش 7248

  • تصویر کاربر فریاد.ندری پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 124 متخصص غدد
    سلام خسته نباشید.من میخواستم بدونم اول صبح ها که میشه مادرم خیلی گرمش میشه قبلا همیشه سردش بود سرمایی هستن ولی یه مدته اول صبح ها کف پاش داغ میشه .بدنش گرم‌میشه.قلب و سینش ممصوصا اول صبح ها خیلی بدرد میاد و در طول روز هم عادی هر چند تایم یک‌بار به درد میاد.ممنون‌میشم اگه راهنمای کنید
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام با شرح حالی که از مادرتون ذکر کردید بهتره از نزدیک توسط پزشک معاینه شوند و ضمنا در زمان این حملات گرمی و طپش قلب و درد سینه حتما فشار خون شان رو چک کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما