پرده بکارت - پرسش 9997

 • تصویر کاربر زهره یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 216 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام دختری هستم 32ساله ،حدود ده سال قبل همزمان با درد قاعدگی که داشتم برای اینکه مطمئن بشم قاعده شدم ناخواسته انگشتم رو داخل دهانه رحمم کردم طوری که انگشتم تا آخر رفت و وقتی در آوردم نوک انگشتم خونی بود و بعد به مدت هفت روز طبق روال ایام قاعدگی خونریزی داشتم الان چند ساله نگران که مبادا پرده بکارتم آسیب دیده باشه و از ترس خانواده جرات مراجعه به پزشک رو هم ندارم به نظر شما آیا پرده بکارتم امکان داره آسیب دیده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید ناگفته نماند که حدود 5سال هم میشه موقع قاعدگی درد شدید همراه با حالت تهوع دارم ولی با خوردن قرص ناپروکسن دردام آروم میشه
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   با این شرح حال نمی توان گفت تنها راه تشخیص قطعی معاینه توسط متخصص زنان هست.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما