مصرف آلپرازولام - پرسش 12413

  • تصویر کاربر پژمان شنبه ۱ دی ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 110 دکتر روانپزشک
    بإسلام
    بنده مدت چهار ماهه الپرازولام ٠/۵ مصرف میکنم البته تا دوماه شبی یک عدد. ولی دوماه اخیر شبی نصف قرص نیم میلی گرمى. ادم بی خواب و استرسی هستم.مشغله ذهنیم هی داره بیشتر میشه. لطفا راهنمایی کنین. ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر مجید محمدپور شنبه ۱ دی ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام فرمودید که بی خواب و استرسی هستید و مشغله ذهنی تون داره بیشتر میشه.مشکل اضطراب و وسواس فکری مطرحه بنابر این برای درمانش باید به پزشک مراجعه کنید و امیدوارم که آلپرازولام رو بادستور پزشک مصرف کرده باشید.برای درمان به چیزی بیش از آلپرازولام احتیاج دارید.ممنونم.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما