ای من اعتیادجنسی دارم - پرسش 9998

 • تصویر کاربر پ. یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  باسلام متاهل هستم ۳۰سالمه هفته چندبارسکس دارم باهمسرم هردمون ارضامیشیم ولی ازلحاظ روحی برامون کافی نیست باهم فیلمم میبینیم ولی بازم تاثیری نداره همه اش به فکرسکس هستن تاجای که خودارضای هم انجام میدم ولی بازم ذهنم درگیرش میشه سرکارهم تواوج کا بازم توذهنم هست خسته شدم بایدچیکارکتم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   مراجعه به متخصص سلامت جنسی و روانپزشک باید داشته باشید.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما