از تیم مشاوره پزشکی نبض ما رایگان بپرسید


اسید اوریک بالا

بدون نام

متخصص روماتولوژی

با سلام من مردی 45 ساله هستم و قبلا سابقه چربی خون داشتم آزمایش جدید من کلسترول254اسید اوریک82بوده و آنزیم کبدیspgt(altبرابر45 است وزنم هم 102کیلو هستش در حال حاضر ورزش میکنم و پرهیز غذایی آیا کافیه یا باید دارو مصرف کنم؟در ضمن ساق پاهایم اکثرا"دارای در دمزمنی هستند ودر حالت استراحت بیشتر می شود آیا ربطی به اسید اوریک دارد؟ خیلی ممنون میشم اگر جواب بدهید

  • شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۹( 4 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

نبض ما

نياز مند مصرف داروي ضد اسيداوريك مثل كولشيسين هستيد

  • سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۳۱( 4 ماه پیش)

سلام ، لطفا سوال خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. این بخش رباتیک و اتومات نبوده وتوسط یکی از  پزشکان متخصص نبض ما که با این مجموعه همکاری دارند بر اساس موضوع سوال در بازه زمانی مشخص پاسخ داده میشود.

 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید . پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری رایگان ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

بجهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.