خشکی و خارش و وجود زخم هایی درسرزانو از چیست - پرسش 10327

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۱۰ مهر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 8 متخصص زیبایی
  من حدود چهار سال پیش دقیقا از بعد زایمان دچار خشکی های خیلی شدید همراه با خارش و زخم های پیاپی درسر زانو شده ام ، متاسفانه چندین بار به پزشک مربوطه مراجعه کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم ، واین موضوع باعث از دست رفتن اعتماد به نفسم شده ممنون میشم اگه کمکم کنید .
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۱۰ مهر ۹۷( 2 سال پیش)

   سلام.پسوریازیس معمولا درمان قطعی ندارد ولی قابل کنترل است
   بهتره به بیمارستان رازی تهران مراجعه شود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما