عدم احساس داشتن ادرار وتخلیه زوری ادرار - پرسش 9371

  • تصویر کاربر بابایی چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    باسلام مدتی است اصلا احساسی جهت نیاز به دفع ادرار ندارم و وقتی مراجعه میکنم با زور فراوان تخلیه انجام میشود ولی بازهم احساس میکنم تخلیه کامل انجام نشده واحساس سنگینی در پروستات دارم.ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام کپسول تامسولوسین شبی یک عدد بعد از غذا بخورید و سونوگرافی کلیه ها مثانه پروستات تعیین حجم باقیمانده ادراری انجام بدین و آزمایشات خون از جهت کراتینین و قند ناشتا و PSA انجام بدین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما