دوز مصرفی قرص ید و فولیک در بارداران با شرایط ویژه - پرسش 633

 • تصویر کاربرس-صفری سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با عرض سلام وبا توجه به اینکه بارداران با سن بالای 35 سال و همچنین آندسته از باردارانی که سابقه فرزند معلول دارند و غیره که باید اسید فولیک 5 میلی گرمی مصرف نمایند دوز مصرف یدوفولیک در اینها چگونه است ؟ متشکرم
  1. تصویر کاربرمشاور نبض ماسه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
   سلام
   روزانه ١ میلی گرم اسید فولیک از سه ماه قبل از بارداری استفاده شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما