کم کاری تیروئید - پرسش 7827

  • تصویر کاربر علیرضا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 102 متخصص غدد
    سلام در اخرین ازمایش چکاب tsh من 8/9 بود دکتر بهم لووکسین 0/1 داد و گفت 1شنبه 3 شنبه و 5 شنبه نصف قرص بخورم به نظرتون این مقدار مناسبه و تا کی باید بخورم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام دوز دارو با توجه به سن و وزن و مشکلات زمینه ای و سایز تیروىید داده می شود ،بعد ۶هفته TSHچک کنید اگه کنترل نشده دارو افزایش داده می شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما