مورمور شدن و سوزش در دست و پاها و داغی بیش از حد بدن - پرسش 8673

 • تصویر کاربر mohammadomidhaidari چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 161 متخصص مغز و اعصاب
  سلام من مدتی تو خواب بدنم بشدت مورمور میشه و سوزش در دست و پاها و داغی بیش از حد بدن رو دارم آزمایش و چک آپ کامل دادم همش سالم بودم فقط یه ذره چربی کبدم بالا بود که سونوگرافی و آزمایش تکمیلی دادم و چیز خاصی نبود میشه راهنمایی بفرمایید .
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش)

   دکتر علی نمازی
   جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما