ناتوانی جنسی - پرسش 12031

  • تصویر کاربر عباس شنبه ۳ آذر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 113 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام اینجانب43سال دارم و بعد از ازدواج مشکل نعوظ داشتم ولی با استفاده از ویاگرا یا قرصهای مشابه مرتفع میگردید ولی متاسفانه دو سال است با مصرف این داروها این مشکل وجود داشته و اضطراب و عمل موفقیت در عمل جنسی بسیار برایم ناامید وارانه شده است ایا برای جلوگیری از این استرس و مشگل راهی هست لطفا راهنمایی فرمایید
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۳ آذر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام،لطفا" ابتدا آزمایش هورمونهای جنسی بدهید و بعد با جواب آن به مطب مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما