آبله مرغان - پرسش 9143

  • تصویر کاربر elahe شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 85 متخصص غدد
    من الهه 33 سال دارم در دوران کودکی ابله مرغان گرفتم ولی از خواهر زادم که 2 سال داره ابله مرغان گرفتم و از صبح امروز بر روی دستم و کم کم صورتم دانه های قرمز داره ظاهر میشه خیلی نگران و مضطربم و نمیدونم ایا خطرناک هست یا نه بیماری خاصی تا اونجا که خودم میدونم ندارم قرص خاصی مصرف نمیکنم ولی از کودکی بدنم ضعیف بوده یعنی سرما زیاد میخوردم تونم شدید باورم نمیشه چون میگفتن ادم بچگی بگیره بزرگسالی نمیگره و البته که واکسن هم در کودکی زدم و حالا علاوه بر خودم که کلی استرس دارم که قراره چی به سرم بیاد و چطور میشه خواهر بزرگترم هم که باردار هست کلی مضطربه که مبادا از بچش گرفته باشه یا بگیره تقریبا یکی دو هفته ای میشه که خواهر زادم ابله مرغان گرفته که البته خداروشکر بسیار خفبف هم هست فقط روی پاهاش دانه زده حالا چه کار باید بکنم یا چه کار باید بکنیم ؟
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی شنبه ۲۰ مرداد ۹۷( 3 سال پیش)
      با سلام شما موردی نداره،ولی خواهرتان که بارداره فورا به متخصص عفونی جهت اقدامات پیشگیری لازم برای جنین مراجعه کند.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما