اختلالات هورمونی - پرسش 8136

 • تصویر کاربر رامین سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
  مشکل من که دکترم درشهرستان لاهیجان به من گفت اصلا این غده در مغزنبوده که هورمون ترشح کنه من میتونم از آزمایشاتم عکس بگیرم بفرستم الان من چهار وپنج ساله درمان دارم میشم هنوز ریش وسبیل ندارم یا باید بگم خیلی کمه این آمپول های که من استفاده میکنم عوارض نداره من فقط باید آمپول استفاده کنم تا آخر راه دیگری نداره
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   لطفاشرح حالتون رو کامل همراه باازمایش کاملتون بفرستید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما