درد پهلو - پرسش 1258

 • تصویر کاربر ... شنبه ۵ فروردین ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 62 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلام. بنده در اسفند ماه Tul انجام دادم و بعد از استفاده داروها و انجام سیتی، سنگی دیگر وجود نداشت ولی یک کیست 4×6 سانتی متری در ادنکس چپ دیده شده، اما باز در پهلویم درد وجود دارد علت چیست؟؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۵ فروردین ۹۶( 4 سال پیش)
   سلام
   کیست ادنکس درد پهلو (در محل کلیه ) رو نمیده
   ممکنه هنوز سنگ وجود داشته باشه
   تشخیص سنگ با سى تى انجام میشه نه سونو
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما