گز گز دست - پرسش 9958

  • تصویر کاربر وحید جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 96 متخصص قلب و عروق
    سلام من ۲۳ سالمه .
    من ۱۳ روز پیش عمل واریکوسل انجام دادم کلی انتی بیوتیک خوردم .بعد اون معده درد گرفتم انتی بیوتیک قطع کردم قرصای معده رو خوردم .۶ روزه خواب خوبی نداشتم یعنی همش هوشیارم اصلا به خواب عمیق نرفتم پریشب مادرم به هم ویتامین b1داد با یه یه نصفه قرص الپرازولام بازم نتونستم خوب بخوابم یعنی دوساعت عمیق خوابیدم ولی بعدش باز بیدار شدم هوشیار بودم .صبح که پا شدم دست راستم انگشت کوچیکه با انگشت بغلش در امتداد همینا کف دستم یه حالت ضعیف شدن و گزگز داره یه قسمت از ارنجمم درد داره تو همون راستا با فعالیتم بدتر میشه کلافه م کرده .البته بگم تو این ۱۳ روز خیلی مضطرب و نگران بودم با هر دردی که داشتم .الان خوندم ممکنه این گز گز میتونه نشانه ام اس باشه .این گزگز و حالت ضعیف شدن نشونه چیه ؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام همکار متخصص مغز شما رو ببینه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما