مشکل پروستات - پرسش 13590

 • تصویر کاربر سادات سه شنبه ۷ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام وارادت خدمت شما.51سال سن دارم متاسفانه ازطرف دائی هاوپدربزرگ مشکل پروستات دارم ومدت چندسالیست که ایام نزدیکی زیادشودزیرشکمم دردشدیدی سراغم می آیدلازم به ذکرمی باشدکه بعضی وقتهاموقع تخلیه منی سوزش مجرا دارم چندین دفعه به پزشک مراجعه کردم کپسول تاوانکس وچندقرص ریز برام تجویض کردن واعلام کردن که التهاب پرستات داری.......تامدتی خوب می شدم ولی بعدازچندماه دوباره روز از نو روزی از نو......ازشماسروران گرامی خواهشمندم راهنمائی ام کنید
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۷ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   با سلام احتمالا پروستاتیت مزمن دارید باید از نزدیک معاینه شوید

  2. تصویر کاربر دکتر هوشنگ قوامی سه شنبه ۷ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام

   روزی یک عدد شیاف ایندومتاسین استعمال کنید به مدت ده روز و روزی دو بار هر بار ۱۵ دقیقه در آب گرم بشینید برای دو هفته

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما