جوش روی آلت تناسلی - پرسش 8327

  • تصویر کاربر مصطفی پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 132 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام من 3روز پیش جوش های سفید رنگ کوچک بدون درد روی آلت تناسلی من ظاهر شد که بعد گذشت یکروز تقریبا دوبرابر شده که حدودا16تا هستش از سرکه سیب استفاده کردم تفاوتی ندیدم فقط از افزایشش جلوگیری کرده من مجرد هستم 4ماه نزدیکی نکردم آیا سرکه سیب داره کارشو میکنه؟
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام به متخصص پوست مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما