سودوتومور سربری و جراحی بینی - پرسش 9056

 • تصویر کاربر Nasrin.sarbandani یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷( 2 سال پیش) متخصص بیهوشی و درد
  سلام .با تشکر دکتر محترم من تو سن 13 سالگی به دلیل سودوتومور سربری دچار دوبینی شدم که با اولین ال پی مشکلم حل شد و تو بیمارستان امام خمینی بستری شدم به مدت 20 روز.بعد از اتمام دوره درمان که با چند بار ال پی و قرص استازولامید بود.گفتن که چند ماه دیگه بیاین برای چک مجدد و بعد چند ماه که رفتم گفتن که کاملا خوب شدم و هیچ مشکلی ندارم و بیماریم به علت دیر پریود شدن و بهم خوردن تعادل هورمونی بوده.الان بعد از 10 سال که هیچ عوارض و نشنانه ای ندارم میخوام بینی مو جراحی کنم ایا به نظر شما برای بیهوشی دچار مشکل میشم؟ امان به هوش نیمومدن وجود داره؟
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   قبل از جراحی حتما باید توسط متخصص بیهوشیتون ویزیت و‌معاینه بشین
   اگه مشکلی نداشته باشین، منعی از لحاظ بیهوشی ندارین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما