پایین بودن سطحamh - پرسش 7383

 • تصویر کاربر مهسا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 356 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  باسلام بنده بانطرپزشکم درروزدوم قاعدگی آزمایش دادم که دومورددربرگه جواب هست:fsh:24/3وamh:0.835.میخواستم بدانم باتوجه به این آزمایش آیاقادربه بارداری طبیعی یعنی خودم باردارشوم هستم؟آیانیازبه دارودارم؟آیادچاریائسگی زودرس شده ام؟البته تنها27سال سن دارم.موضوع دیگراینکه من 5سال است که ازدواج کرده ام وتقریبا7ماه است که بدون هرگونه جلوگیری اقدام به بارداری کرده ایم که تاکنون موفق نشده ایم.همچنین من فرزندی ندارم اماازسینه ام شیرکمی می آیدکه دکترم گفت پرولاکتین بالایی دارم.خواهشابگوییدامکان بارداری دارم؟ممنون.
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   باسلام
   با توجه به ازمایشتان رزرو تخمدان شما پایین است و باید در مراکز نازایی اقدامات لازم را انجام دهید
   ممنون

   دکتر آزیتا درآبادی
   جراح و متخصص زنان و زایمان و ناباروری
   http://www.women-health-clinic.ir/fa/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما