پرده بکارت - پرسش 9099

 • تصویر کاربر فاطمه دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  r㉫ƴħAǸ:
  r㉫ƴħAǸ:
  سلام‌مجدد خدمت شما دکترعزیز؛خداقوت بابت وقت گذاشتنتون...حقیقتا من یک بار مشکلم را بیان کردم‌وجواب درستی نگرفتم..دکتر عزیز من با نامزدم درخال صیغه لاپایی از پشت داشتیم اما متاسفانه به علت لیز خوردن درحال که من به پشت بودم ب پایین بدنم خورد ودرد شدیدی در آنه واحد حس کردم ...بعدازرفتن به سرویس ها خون رقیق وروشنی دست کشیدم دیدم...بعدازیک روز ب متخصص مراجعه کردیم‌گفتن سالمه پردم وخون بخاطر بریدگی کناره ها بوده...اما من بخاطر درد شدیدم وخونی دیذه بودم اعتمادنکردم....ازتون تمنا میکنم گمکم کنید شرایطم‌طوریه نمیتونم اینجا برم باز پیش متخصص...اگه‌ هرجور که باید دیده بشه بفرمایین عکسس حتی امر کنین براتون‌میفرستم فقط تووورااابخداااقسمتون میدم کمکم کنید ...منتظره پاسختون هسسستم بی صبراانه...
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام..من نمی دانم این همه استرس برای چه میباشد.اگر با همسرت سکس داشته باشی بالاخره این پرده دیر یا زود پاره میشود.و در ضمن اگر متخصص گفته پاره نشده دیگر چرا دوباره استرس؟؟؟؟؟؟ معاینه پرده کاملا تخصصی است وبا و تا عکس یا بیشتر امکان پذیر نیست چون نیاز به مانور خاصی در معاینه هست.اگر متخصص گفته سالم هست یعنی هست .و شما اگر به حرف متخصصی که معاینه کرده اعتماد نداری چطور به من که چهره به چهره همدیگر را ندیدیم اعتماد می کنی.بنابر این استر س نداشته باش.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما