پرده بکارت - پرسش 9025

 • تصویر کاربر زهرا شنبه ۳۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 103 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام و خدا قوت .
  من چند ماهی میشه که عروسی کردم در شب زفاف اصلا خونریزی نداشتم و درد بسیار کمی داشتم به دلیل دوری همسرم یک ماه بعد رابطه عروسی رابطه نداشتیم ولی بار دوم مثل اینکه پرده پاره نشده باشه دخول راحت نداشتیم و در رابطه سوم ووچهارم که دو هفته بعد بود هم به همین صورت گذشت خواستم ببینم پرده من از چه نوعیه که هر بار با گذشت زمان مثل روز اول تنگ میشه
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۳۰ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   این مشکلات طبیعى است با گذر زمان حل خواهد شد به نوع پرده ارتباطى ندارد

   دکتر مهری نخستین پناهی
   جراح و متخصص زنان و زایمان و ناباروری
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما