مشکل معده - پرسش ۹۵۷۴

  • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( ۹ ماه پیش) متخصص قلب و عروق
    با سلام....من حدود دوماه پیش با درد شکم و قفسه سینه مواجه شدم بعد یه مدت با دیدن خونریزی همراه با ادار به بیمارستان مراجعه کردم و بعد سونو و اندسکوپی مشخص شد التهاب معده دارم ...الان بعد مصرف داروها که ۲۰روزی از ترخیص بنده میگذره صبح ها بعد خواب آب دهان زرد مشاهده میکنم دلیل خاصی داره...با تشکر از زحمات شما
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( ۹ ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما