رفلاکس معده - پرسش 9286

  • تصویر کاربر فروز یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
    سلام.نزدیک به دو هفته است که بعد از خوردن غذا احساس میکنم غذام هضم نمیشه و غذا در گلوم مانده.علائمش رو در اینترنت جستجو کردم و فهمیدم مربوط به رفلاکس است.عادت های بد غذاییم هم در حال ترک کردن هستم و بهتر شدم.دنبال درمان دارویی هستم.راهنماییم کنید.ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 2 سال پیش)
      سلام بهتره به همکاران داخلی یا گوارش مراجعه کنید تا معاینه و شرح حال گرفته و در صورت لزوم درمان شوید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما