لاغری - پرسش 7410

 • تصویر کاربر سید چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 1 سال پیش) متخصص تغذیه و رژیم
  باسلام من پسری 19ساله ام و از لاغری خودم خیلی ناراحتم قد من 173سانتی متر هس و وزن من 52کیلو اشتهای من خیلی زیاده و خیلی غدا میخورم بهم جوانه گندم پیشنهاد کردن یه مدت میخوردم ولی هیچ تاثیری نداشت در ضمن وعده های غذایی من کامل هستن و در روز از انواع میوه ها و سبزی جات و پروتئین ها استفاده میکنم تحرک فیزیکی ندارم اما روزانه بین 8تا12ساعت درس میخونم میخواستم بپرسم ایا امکان داره که من بیماری خاصی داشته باشم ؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 1 سال پیش)


   دکتر مهران فتح الهی
   کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی
   https://idealsho.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما