درخصوص رنگ ادرار - پرسش 9079

  • تصویر کاربر احمد دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 59 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    باسلام من به علت سنگ کلیه در سمت راست (۱۲-۱۰میل) وگیر کردن سنگ در حالب در بیمارستان لبافی بستری و عمل شدم و قرص سیپروفلوکساسین ۲۰عدد مصرف کردم و چون اسید اوریک هم دارم بعد از اتمام قرص اولی کلشی سین را شروع کردم به علت متورم شدن انگشت پا و الان هر بار ادرار میکنم رنگ ادرارقرمز و سنگ ریزه هم خارج می شود لطفا بفرمائید علت تغیر رنگ و با وجود گذشت ۲۰ روز و گذاشتن لوله در مجاری ادراری این مسئله طبیعی است یا مشکلی دارم . ممنون از مساعدت جنابعالی
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 3 سال پیش)
      با سلام به پزشکان لبافی نژاد حتما مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما