خونریزی در بارداری - پرسش 10212

  • تصویر کاربر شیما پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 105 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام من در هفته هفت نزدیکی داشتم که خونریزی کردم اما چندساعت بعدش قطع شدآیا مشکلی برای جنین پیش میاد؟ . روزهای قبل از نزدیکی هم لک های قهوای کمرنگ داشتم که هنوز هم هر از گاهی دارم این لکه های قهوای درترشحات من هست و خیلی کمرنگ ایا من باید به پزشک مراجعه کنم یا طبیعی هست
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.حتما مراجعه داشته باش .

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما