مجاری آدراری - پرسش 9206

  • تصویر کاربر ممممم پنجشنبه ۴ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    جوانی ۲۶ساله هستم چندسال پیش درادرارم جرک دیدم وبه دکتر مراجعه کردم دکترگفت عفونت ادراردارید،وکلیه ها هم پلی استیک هستن،انتی بیوتیک داد وبهترنشدم،الان چندسال میگذرو کم بیش این عفونت عمراهم بوده،الان چندروزه میشه که ادرارم نمیاد به زور میاد،،ودستشویی میرم تاخودم میخوام دوباره بشورم دوباره ادرارم میگیره،وتخلیه نمیشه درست،وبالای التم سمت راست یکم هم ورم داره این ورم یکسالی میشه ،لطف کنید راهنمایی کنید
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۴ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
      با سلام کشت ادرار و آزمایش ادرار انجام بدین یک سونوگرافی هم از نظر کلیه ها مثانه پروستات تعیین حجم باقیمانده ادراری و کانال اینگوئینال دو طرفه انجام بدهید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما