ناتوانی جنسی - پرسش 10485

 • تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 124 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام دچار سستی نعوذ هستم و قبلا سریع به نعوذ می‌رسیدم اما زود سست میشد و مدت زیادی از سیلدنافیل وتادافیل استفاده کردم اما الان دیر به نعوذ میرسم بیشتر موقع خواب به نعوذ میرسم و قبلا میل جنسی خیلی زیاد بود اما این موضوع باعث شده که میلم کمتر بشه من بایدچکار کنم واقعا از این وضعیت خسته شدم آیا مشگل من جسمی یا روحی با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام،اگر جوان هستید و بیماری زمینه ای خاصی ندارید(مانند قند و یا فشار خون)مشکل شما بیشتر استرسهای روحی-روانی است
   به پزشک مراجعه کنید بطور موقت تحت درمان قرار میگیرید تا اعتماد به نفستان بازسازی شود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما