مشاوره کلیه ومجاری ادرار - پرسش 2966

 • تصویر کاربر حسن پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۶( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام من در پی مسمومیت آبی دچار اسهال شدم داروی داکس ساکلین واستامینفون مصرف کردم خوب شد ولی بعدش دچار یبوسیت مزمن شدم مواد شیرینی زا استفاده کردم قندم یا همان دیابت عود کرده الان میگن کلیه ات پروتین دفع میکنه من باور ندارم قند داشته باشم ولی میگن الان قند داری میخواستم ببینم دفه پروتیین از ادرار خطرناکه امکان مگ تا چه اندازه داره آیا با مصرف دارو میشه کنترل کرد یا من بزودی کلیه ام را از دست میدم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۶( 2 سال پیش)
   تشخیص بیمارى دیابت با دفع پروتیین از ادرار صورت نمیگیره
   روشهاى بهتر وجود داره
   دفع پروتیین الزاما باعث از بین رفتن کلیه نمیشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما