ITP - پرسش 815

 • تصویر کاربر حکمت چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 115 متخصص بیماری‌های خون
  کودک دو ساله من یک سال است به بیماری آی تی پی مبتلا هست اوایل به صورت 5 روزه بستری میشد و آی وی آی جی و متیل پردنیزولون مصرف میکرد که بعد از 5 روز ترخیص میشد و 10 روز بعد دوباره همین روال انجام می شد کمکم فاصله بیشتر شد و الان 20 روزی یک مرحله آی وی آی جی می گیرد لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵( 5 سال پیش)
   سلام
   به نظر میرسه بیمارى داره کم کم یهیود پیدا میکنه
   اگه به جایى رسید که پلاکت همیشه بالاى ۵٠-١٠٠ هزار بود خیالتون از لحاظ سلامتیش راحت باشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما