زود انزالی و انزال در خواب - پرسش 10206

  • تصویر کاربر مهراب پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 104 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام خسته نباشید من یک نوجوان هستم که مدتی خودارضایی میکردم اما الان این کار را کنار گذاشتم ولی احساس میکنم که در رابطه جنسی زود تراز حد معمول ارضا میشوم و نکته دیگر اینکه بعضی شب ها در خواب هم ارضا میشوم و این موضوع مرا ناراحت ونگران کرده میخواستم ببینم چگونه این دو رو درمان کنم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      با سلام با ازدواج کردن

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما