دردشکم - پرسش 7868

  • تصویر کاربر ابراهیم دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 198 متخصص غدد
    باسلام من قبلا درباره درد درناحیه زیرشکم سوال کرده بودم.جواب درگیری گوارشی وعفونت مثانه بود.که من عفونت مثانه وادراری باتوجه به ازمایشی که داشتم ندارم.ولی چندساله بواسیرداخلی وخارجی دارم میشه دردزیرشکم مربوط به بواسیرباشه.بعدازدفع مدفوع بهترمیشم
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام ،بله خود یبوست و بواسیر و سندرم روده تحریک پذیر می تواند علت باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما