گیرکردن چیزی درگلو - پرسش 8040

  • تصویر کاربر م یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 99 متخصص غدد
    سلام وقتتون بخیر
    من خانمی ۲۷ ساله ام مدتی حس میکنم توگلوم چیزی گیرکرده و کمرم پشت قفسه سینم دردمیکنه وقتی استرس دارم این دردا بیشتر میشه.ازمایش رفتم تیرویید کم کاردارم.میخواستم ببینم این حس گلوم ودردپشت قفسه سینم برای چیه؟خیلی نگرانم
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام مشکل کم کاری تیرویید این علایم رو ایجاد نمی کنه،چون درد سینه دارید همکارای قلب ببیننند،اگه مشکلی نبود این احساس بغض در گلو می تونه به خاطر استرس و ناراحتی باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما