خارش مقعد،سوزش مجاری ادراری،وز وز گوش - پرسش 9393

  • تصویر کاربر Sajad دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
    سلام
    دکتر من چند ماهه به سری مشکل مثل خارش مقعد و سوزش مجاری ادراری،اختلالات خواب وآرتروز زانو و نوعی لکه و التهاب روی پوست انگشتان دست و ساق پا و نوعی جوش داخل حفره راست بینی ام دارم،همه این مشکلات باهم هستن،انواع آزمایش خون و مدفوع دادم ولی دکتر تشخیص خاصی نداد و گفت مشکلی نداری،فقط قرص سفکسیم تجویز کرد که حدود ده روز خوردم که تاثیر کمی داشت ولی مشکلاتم رو در دوره مصرف کمی بهبود داد ولی بلافاصله بعد از قطع سفکسیم همه مشکلات برگشتن،این مشکلا نزدیک یک ساله که اذیتم میکنه و دکترا هم تشخیص درستی ندادن،و مجبور شدم خودم دست به کار بشم،الان قرص کلاریترومایسین و امپرازول و آموکسی سیلین میخورم و تاثیر این دارو ها از آنتی بیوتیک های قبلی بهتر بوده،ولی میترسم بازم مشکلاتم برگردن،خیلی تحقیق کردم ولی نتیجه نگرفتم،کمکم کنید دکتر تا سرطان نگرفتم،خیلی ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی دوشنبه ۵ شهریور ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام جهت معاینه به همکاران فوق روماتولوژی مراجعه کنید،سر خود انتی بیوتیک نخورید چون مشکل شما رو حل نمی کند،ضمنا یک سری تغییرات به علت تغییرات سنی ایجاد می شود(البته سن تان رو ذکر نکردید).
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما