خستگی و درد های مداوم - پرسش 10308

  • تصویر کاربر سحرحقی دوشنبه ۹ مهر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 44 متخصص ارتوپد و شکستگی
    سلام من یک دختر20ساله هستم که از خستگی و درد های مداوم رنج میبرم. به این صورت که همیشه احساس خستگی دارم و تقریبا همه جایم درد میکند,سینوزیت, دردمعده, دردقلب (به گفته دکترهاقلبم مشکلی نداره)،تیروئیدکم کار (پرکاربودبامصرف دارو کم کارشده)،کیست تخمدان, دردزانو, دردکمر و حتی از خردشدن دندان هایم نیز رنج میبرم, من به چه دکتری مراجعه کنم که تموم مشکلاتم رفع بشه؟؟ علاوه براین درد ها دلیل این همه خستگی و درد بی دلیل بدنم چی میتونه باشه؟
    1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی دوشنبه ۹ مهر ۹۷( 2 سال پیش)

      سلام به روانپزشک مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما