درد مچ پا - پرسش 9239

 • تصویر کاربر خانم پنجشنبه ۴ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص ارتوپد و شکستگی
  سلام. ببخشید مادری دارم که به دیابت مبتلاست و دکتر بهش گفته قند خونت مال خورد و خوراک نیست و مال ناراحتی و اعصاب هستش. قندخونش حتی ناشتا معمولا بالاتر از 200هستش چند شب پیش به 569 رسید. دارو ی قند خون مصرف می کنه. به خاطر اعصابش هم قرص آلپرازولام 1و اعصاب مصرف می کنه . خیلی از درد استخونهاش رنج میبره طوری که احساس می کنه حتی پوستش درد می کنه. این دردهاش بیشتر شب ها موقع خواب بیشتر میشه و مدام میگه ماساژم بدید ماساژم بدید. بیشتر از مچ پا ماساژش میدم و میگه یکم آرومتر و راحتتر میشم. به نظرتان چه کار کنم که از درد کامل راحت بشه و خوب بشه.
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی پنجشنبه ۴ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   بهتره ابتدا تحت ویزیت و معاینه متخصصین کلینیک درد قرار بگیرن تا تشخیص قطعی بشه
   شما میتونین با کلینیک درد مهرگان تماس بگیرین
   ۰۲۱۲۲۸۷۳۹۹۴
   ۰۹۳۵۲۲۴۶۷۱۸
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما