بارداری - پرسش 9324

 • تصویر کاربر مهسا چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام و خسته نباشید?
  میخاستم بدونم اگر یک هفته قبل از پریود شدن نزدیکی داشته باشم آیا توی اون زمان امکان باردار شدنم هست یا خیر . سیکل من 28 روزس. با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   معمولا از ۱۱ تا ۲۰ پریود احتمال بارداری هست.ولی این به این معنی نیست که احتمال بارداری در زمان های دیگر نیست ولی بسیار کم است .مخصوصا هفته قبل از پریود .برای اطمینان بیشتر همیشه یک راهی برای جلوگیری پیدا کن.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما