فاصله بین ترقوه و شانه - پرسش 8847

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۳ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 152 متخصص ارتوپد و شکستگی
  سلام بین استخوان ترقوه و شانه چپ من به اندازه نخود فاصله هست که دردکمی دارد البته الان یک هفته از شروع دردمیگذرد و روز دوم و سوم نمیتوانستم شانه خودرا تکان دهم ایا این فاصله طبیعی است
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی شنبه ۲۳ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام
   بله طبیعیه
   البته بهتره توسط متخصصین ما ویزیت و معاینه بشین
   شماره تماس کلنیک مهرگان

   02122873994
   دکتر مجید نجفی
   متخصص بیهوشی و درد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما