فتق مغبنی - پرسش 13801

 • تصویر کاربر وحیدی یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام خسته نباشید من مدتی که قسمت زیر شکمم سمت چپ ورم کرده و درد میکنه و نمیدونم حتی چه جور بیماری ای هست ولی بعد از یکسری مطالعات و پرس و جو به این نتیجه رسیدم که شاید فتق مغبنی باشه آخه به علائمش تقریبا نزدیکه
  میخواستم ببینم راه درمانی داره یا نه
  اصلا آیا مشکلم همینه یا ممکنه چیز دیگه ای باشه و اینکه مدام احساس میکنم تو اون قسمتی که ورم کرده یه چیزی داره حرکت میکنه و تکون میخوره و درد هم داره . آیا قابل درمانه و اگر حدس من درسته درمانش چقدر هزینه داره ?
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام

   سلام سونوگرافی از کانال اینگوئینال دو طرف از نظر فتق انجام بدین و درمان فتق مغبنی جراحی هستش اگه بیمه تکمیلی داشته باشید جراحی شما مجانی است

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما