you can check here https://www.yoloxxx.com/

پارگی بکارت - پرسش 9391

 • تصویر کاربر یکتااریانا پنجشنبه ۱۸ مرداد ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 92 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  من بتازگی نامزد کردم اما نزاشتم زیاد دخول شه اما مثل هنگام قاعدگی خونریزی دارم میترسم ک ازدست داده باشم پرده بکارتو ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان پنجشنبه ۱۸ مرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   پرده بکارت برای پاره شدن نیاز به دخول زیاد ندارد چون در استانه واژن هست .برای اطمینان مراجعه به متخصص داشته باش.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn